Linux Administrator

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

Stanowisko przeznaczone jest dla administratora, który dołączy do zespołu rozwijającego jeden z naszych głównych produktów. Poszukujemy osoby z ugruntowaną wiedzą techniczną, praktycznym podejściem do utrzymania produkcyjnych systemów informatycznych oraz otwartością na poszerzanie wiedzy w nowych technologiach i współpracy z developerami (DevOps).

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za utrzymanie i rozbudowę infrastruktury serwerowej opartej na środowisku wirtualizacyjnym Xen, systemach operacyjnych CentOS oraz aplikacji webowych opartych o Java.

Zakres obowiązków:

  • Instalacja, aktualizacja i rekonfiguracja komponentów systemów operacyjnych oraz aplikacji wytwarzanych przez firmę
  • Projektowanie rozwiązań opartych o systemy wirtualne Xen, CentOS, MySQL, Tomcat
  • Zarządzanie warstwą sieciową
  • Monitorowanie pracy i wydajności aplikacji webowych
  • Branie aktywnego udziału w analizie zagrożeń bezpieczeństwa
  • Doraźnie wsparcie poza regularnymi godzinami pracy w razie potrzeb
  • Ścisła współpraca z liderami zespołów programistycznych

Największą wartość dla nas będą stanowić kandydaci:

  • Gotowi do pracy codziennie w godzinach 11-19 i raz w tygodniu 12-20
  • Doświadczeni w administrowaniu systemami opartymi o RedHat Enterprise Linux lub CentOS (najlepiej poparte certyfikatem RHCE).
  • Doświadczeni w utrzymywaniu aplikacji webowych opartych o Java w środowisku produkcyjnym
  • Doświadczeni w pracy z Citrix Xen lub innym popularnym środowiskiem wirtualizacyjnym
  • Doświadczeni w technologiach i narzędziach MySQL, Tomcat, JMX, Puppet, Nagios, Nessus
  • Posługujący się sprawnie narzędziami firmy Atlassian: Jira, Confluence, Bamboo, Fisheye
  • Swobodnie posługujący się językiem angielskim

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze nad ciekawymi projektami przy wykorzystaniu najnowszych technologii i narzędzi
  • Pakiet benefitów dostosowanych do indywidualnych potrzeb pracownika (Program kafeteryjny Benefit Systems, opieka medyczna)
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Szkolenia zawodowe

Wypełnij pola poniżej i załącz swoje CV

Pola oznaczone * są wymagane

Imię *
Nazwisko *
Telefon

List motywacyjny:

CV *:

Wpisz kod poniżej
captcha