Kariera w BMS Poland

Czy chcesz dołączyć do innowacyjnego zespołu zorientowanego na klienta?

BMS Careers

BMS CareersKultura

Innowacja i współpraca – te dwa słowa opisują BMS. W latach 80-tych XX wieku byliśmy  pierwszą firmą w branży upadłościowej, która zauważyła rosnące znaczenie nowych technologii i jako pierwsza potrafiła wykorzystać je do stworzenia oprogramowania dostosowanego do potrzeb branży. Od tamtej pory pozostajemy tej branży liderem. Na nas sukces składają się nieustające starania oraz praca zespołowa pracowników BMS. Kultura pracy, w której na co dzień zauważane jest i doceniane twórcze myślenie i współpraca, tworzy fundament naszego sukcesu od ponad 25 lat.  

Wartości

Nasza siła jako lidera branży zarządzania upadłościami zakorzeniona jest w wartościach, które napędzają nasze wysiłki. Najważniejszą z tych wartości jest nasze zaangażowanie na rzecz naszych klientów. W tym celu w całej organizacji największy nacisk kładziemy na zapewnienie wysoce spersonalizowanego i elastycznego wsparcia dla naszych klientów. Delikatny charakter informacji, z którymi pracujemy, wymaga poszanowania etyki, uczciwości i dyskrecji w utrzymaniu bezpieczeństwa i ochrony danych naszych klientów.

Profile

Bycie liderem rozwiązań administrowania upadłościami, oznacza gotowość sprostania potrzebom naszych klientów. Dlatego BMS przyciąga najzdolniejszych pracowników oraz przyjaźnie nastawionych członków zespołu. Nie ma znaczenia, jakie zajmujesz stanowisko w naszej organizacji – masz na nią wpływ. Twój talent jest tym, co nas wyróżnia. W zakładce “Oferty pracy” znajdziesz więcej informacji na temat stanowisk, na które prowadzimy aktualnie rekrutację.


Chcesz do nas dołączyć?

Poszukujemy osób na stanowisko:

Młodszy Tester Oprogramowania 

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w BMS Poland, wyślij CV na adres office@bms7.pl. Odpowiemy na Twoje zgłoszenie w ciągu 48 godzin. Powodzenia!