O BMS Poland

Budujemy zaawansowane rozwiązania.

Bankruptcy Management Solutions  jest firmą zorientowaną na klienta, dostarczającą platformę IT dla branży upadłości w Stanach Zjednoczonych. Główna siedziba firmy znajduje się w USA. BMS rozwija rozwiązania, które upraszczają wykonywanie codziennych procedur przez naszych klientów. Równolegle do rozwiązań IT, BMS jest ceniony na rynku za wysoki poziom usług wsparcia.

Centrum rozwoju oprogramowania BMS w Łodzi rozpoczęło działalność w marcu 2011 roku. W Łodzi opracowujemy kompleksowe rozwiązania informatyczne, które optymalizują zarządzanie sprawami upadłościowymi w Stanach Zjednoczonych. W oparciu o najnowsze technologie programistyczne oraz we współpracy z ekspertami z zakresu prawa upadłościowego, oprogramowanie opracowane przez łódzki zespół jest najbardziej intuicyjnym oraz łatwym w obsłudze tego typu narzędziem w branży.

Wykorzystywane przez nas technologie i podejście do realizacji projektów:

  • Java EE, JSF, Spring
  • .Net 4.0
  • Rozwiązania typu ‘Cloud’ bazujące na SQL Server i MySQL
  • Agile Software Development

Dowiedz się więcej:

Młodzi w Łodzi

W 2011 r. rozpoczęliśmy współpracę z programem Młodzi w Łodzi, realizowanym przez Biuro Przedsiębiorczości i Miejsc Pracy Urzędu Miasta Łodzi przy współpracy łódzkich uczelni wyższych i pracodawców. Jesteśmy aktywnym partnerem programu i fundatorem stypendium.

Zaawansowane aplikacje webowe

23 lutego 2012 na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego rozpoczęły się zajęcia z wytwarzania zaawansowanych aplikacji webowych, prowadzone przez pracowników BMS Poland.

Kariera

Dowiedz się więcej o naszej kulturze pracy oraz aktualnych ofertach pracy.